-
Відкриті торги
-
КЕП
код НК 024:2019: 17634 - Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення
796 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0cac063456a64c798004c60f43ed5dfc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-12-002174-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Контактна особа:
Годунова Олена Євгеніївна +380382675190 xodl2016@gmail.com
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам`янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
6
Дата підписання:
18.02.2022 00:00
Період дії договору:
18.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
796 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
796 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код НК 024:2019: 17634 - Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення
×
-
НК 024:2019:
17634 Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації