• Відкриті торги
  • КЕП

код НК 024:2019: 17634 - Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: c04800c263f94e00a6f973d726ccc76d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-12-002855-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код НК 024:2019: 17634 - Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення
Примітки: Річний план закупівель затверджений рішенням Уповноваженої особи «12» січня 2022 року
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 12.01.2022 15:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума800 000.00 UAH