-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з охорони території та приміщень
Тендер Prozorro UA-2022-01-12-002311-a
Завершена
432 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 160.00 UAH
Номер:
d61931036cb1461791c71190af47a42c
Внутрішній номер закупівлі:
13580981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-12-002311-a
Замовник:
Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44231052
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Івана Франка,20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Знак Христина Любомирівна +380324422086 kultura_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
432 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 160.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2022 12:33 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2022 12:33 - 28.01.2022 00:00
Аукціон:
28.01.2022 15:30 - 28.01.2022 15:53
Період кваліфікації:
28.01.2022 15:53 - 28.01.2022 16:42
Період завантаження договору:
28.01.2022 16:42 - 17.02.2022 16:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється на розрахунковий рахунок Виконавця до 5 (п’ятого) числа кожного наступного місяця за звітнім, на підставі акту виконаних робіт за охоронні послуги. Сторони помісячно, в останній робочий день місяця, підписують акт виконаних робіт (надання послуг)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони території та приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з охорони території та приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з охорони території та приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з охорони території та приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з охорони території та приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з охорони території та приміщень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сапсан-Еліт"
Оскарження: 28.01.2022 16:42 - 08.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38007526
-
Контактна особа:
Федак Олег Зіновійович 380504304931 sapsanzamov@gmail.com
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, в. Майдан Шевченка, будинок 1, квартира 69А
Оскарження: 28.01.2022 16:42 - 08.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
432 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 16:42
Відповіді на вимоги
10
Документи
65
Скарги
0
ТОВ Гард
×
-
Код ЄДРПОУ:
32561959
-
Контактна особа:
Костін Віктор Олексійович +380937063301 guard.lviv@gmail.com
-
Адреса:
72400, Україна, Львівська область, Стрий, Сколівська 7б
Початкова пропозиція
432 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
60b6386a567a4fcfa47d7854d088e164
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-12-002311-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сапсан-Еліт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38007526
-
Контактна особа:
Федак Олег Зіновійович 380504304931 sapsanzamov@gmail.com
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, в. Майдан Шевченка, будинок 1, квартира 69А
Номер договору:
1963/090222/С-Еліт
Сума договору:
357 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
15.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний