• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з охорони території та приміщень

357 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 60b6386a567a4fcfa47d7854d088e164
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-12-002311-a-a1
Замовник: Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сапсан-Еліт"
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1963/090222/С-Еліт
Дата підписання: 15.02.2022 00:00
Період дії договору: 15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 357 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 357 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони території та приміщень
Код ДК 021:2015: 79711000-1 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шевченка,10 На карті
Послуги з охорони території та приміщень
Код ДК 021:2015: 79711000-1 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Л.Українки, 41 На карті
Послуги з охорони території та приміщень
Код ДК 021:2015: 79711000-1 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шевченка, 27 На карті
Послуги з охорони території та приміщень
Код ДК 021:2015: 79711000-1 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шевченка, 34 На карті
Послуги з охорони території та приміщень
Код ДК 021:2015: 79711000-1 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 82172, Україна, Львівська область, Стебник, С.Стрільців, 1/1 На карті
Послуги з охорони території та приміщень
Код ДК 021:2015: 79711000-1 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 82172, Україна, Львівська область, Стебник, м-н Шевченка, 5/1 На карті

Внесені зміни

    Номер: a7e256c397f14be1b78d9bf6f6325f14
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктом 11.2 Договору №1963/090222/С-Еліт від 15.02.2022 року (далі - Договір), а також за згодою Сторін, уклали цю Додаткову угоду про наступне: 1. Сторони домовились зменшити обсяги закупівлі згідно Договору та відповідно ціну договору на 32500,00 грн.( тридцять дві тисячі п’ятсот гривень 00 копійок) без ПДВ, відповідно пункт 2.1 Договору викласти в наступній редакції: «2.1. Вартість послуг Охорони за один календарний місяць становить 32500,00 грн (тридцять дві тисячі п’ятсот грн. 00 копійок) без ПДВ. Ціна послуг за цим Договором складає 396500,00 грн. (триста дев’яносто шість тисяч п’ятсот гривень 00 копійок) без ПДВ. 2. Внести зміни до додатку №4 до договору (перелік та місцезнаходження об’єктів) та викласти в новій редакції.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.08.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
д.уг_1 23.08.22р.pdf
    Номер: ab2b7e83567f4241a6855d4a16ced175
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктом 11.2 Договору №1963/090222/С-Еліт від 15.02.2022 року (далі - Договір), а також за згодою Сторін, уклали цю Додаткову угоду про наступне: 1. Сторони домовились зменшити обсяги закупівлі згідно Договору та відповідно ціну договору на 39000,00 грн.( тридцять дев’ять тисяч гривень 00 копійок) без ПДВ, відповідно пункт 2.1 Договору викласти в наступній редакції: «2.1. Вартість послуг Охорони за один календарний місяць становить 32500,00 грн (тридцять дві тисячі п’ятсот грн. 00 копійок) без ПДВ. Ціна послуг за цим Договором складає 357500,00 грн. (триста п’ятдесять сім тисяч п’ятсот гривень 00 копійок) без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 21.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДОДАТКОВА УГОД1 охорона сапсан зменшення (2).pdf