-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони території та приміщень
Оголошено тендер
432 000.00
UAH
Номер:
682feb704e084ada9e307db07412aa9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-12-001499-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44231052
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Івана Франка,20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44231052
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Івана Франка,20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
432 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони території та приміщень
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.01.2022 12:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума432 000.00 UAH