-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Тендер Prozorro UA-2022-01-10-001635-c
Завершена
715 852.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 158.52 UAH
мін. крок: 1% або 7 158.52 UAH
Номер:
1b1accd0ee0140fba30273e3cfb81cb1
Внутрішній номер закупівлі:
13560994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-10-001635-c
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Челнокова +380661352229 echelnokova@ukr.net http://www.chuguev-osvita.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
715 852.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 158.52 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2022 11:48 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2022 11:48 - 26.01.2022 11:41
Аукціон:
27.01.2022 12:01 - 27.01.2022 12:24
Період кваліфікації:
27.01.2022 12:24 - 28.01.2022 10:56
Період завантаження договору:
28.01.2022 10:56 - 17.02.2022 10:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Кількість
7781 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
63503, Україна, Харківська область, ., за адресами закладів освіти м. Чугуєва та Управління освіти Чугуївської міської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУЦЕНКО ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 28.01.2022 10:56 - 08.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
ЛУЦЕНКО ЯНА 380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ТАГАНСЬКИЙ 3-Й, будинок 7, квартира 26
Оскарження: 28.01.2022 10:56 - 08.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
715 696.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
715 696.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 10:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ФОП ГЛУЩЕНКО МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2451100871
-
Контактна особа:
ГЛУЩЕНКО МИХАЙЛО 380506627158 MIGLU567@meta.ua
-
Адреса:
63709, Україна, Харківська область, Куп'янськ, селище міського типу Куп'янськ-Вузловий, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНСЬКА, будинок 28, квартира 141
Початкова пропозиція
715 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
715 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
45d87f963c3746eca29c3894d1652409
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-001635-c-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУЦЕНКО ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
ЛУЦЕНКО ЯНА 380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ТАГАНСЬКИЙ 3-Й, будинок 7, квартира 26
Номер договору:
42
Сума договору:
39 475.53 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
08.02.2022 14:54
Статус:
Розірваний