-
Відкриті торги
-
КЕП
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
39 475.53
UAH без ПДВ
Номер:
45d87f963c3746eca29c3894d1652409
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-001635-c-b1
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Контактна особа:
Катерина Челнокова +380661352229 echelnokova@ukr.net http://www.chuguev-osvita.org.ua/
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУЦЕНКО ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
ЛУЦЕНКО ЯНА 380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ТАГАНСЬКИЙ 3-Й, будинок 7, квартира 26
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
42
Дата підписання:
08.02.2022 14:54
Період дії договору:
08.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
39 475.53 UAH без ПДВ
Оплачено:
39 475.53 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
у зв'язку з настанням обставин непереборної сили, що унеможливлюють подальше виконання Договору
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
429.175 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
63503, Україна, Харківська область, ., за адресами закладів освіти м. Чугуєва та Управління освіти Чугуївської міської ради
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2993339692424bd2a27184b1936c939a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
07.07.2022 11:53
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c32ef7a37c3449218d6e268543ca06cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
26.08.2022 15:47
Статус:
Опубліковано