-
Відкриті торги
-
КЕП
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Оголошено тендер
715 852.00
UAH
Номер:
da36500eb70845b0a568dc81536354c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-10-001738-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
715 852.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.01.2022 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМіський бюджет та інші надходження
Сума715 852.00 UAH