• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)

Завершена

513 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 569.50 UAH
Номер: 7b40f45942f44e5f91a7aa7b345d1b14
Внутрішній номер закупівлі: 13559350
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-10-000436-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 513 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 569.50 UAH
Період уточнення: 10.01.2022 09:40 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 10.01.2022 09:40 - 26.01.2022 01:00
Аукціон: 27.01.2022 14:22 - 27.01.2022 14:45
Період кваліфікації: 27.01.2022 14:45 - 28.01.2022 11:45
Період завантаження договору: 28.01.2022 11:45 - 17.02.2022 11:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий)
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 645 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти(Cир кисломолочний)
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 3100 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Грушовенко Ніна Григорівна

Оскарження: 28.01.2022 11:45 - 08.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 513 883.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
510 783.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 11:45
Відповіді на вимоги 10
Документи 43
Скарги 0
ФОП Юрпольська Ірина Володимирівна
Початкова пропозиція 513 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
511 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: dd94b2cab2cf4929be04fe7290ed74d1
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-10-000436-c-b1
Постачальник: ФОП Грушовенко Ніна Григорівна
Номер договору: 22
Сума договору: 510 783.75 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.02.2022 00:00 - 15.06.2022 00:00
Дата підписання: 14.02.2022 14:00
Статус:
Розірваний
PDF
Дог. сир.PDF
PDF
ДУ сир.PDF
p7s
sign.p7s