-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)
510 783.75
UAH без ПДВ
Номер:
dd94b2cab2cf4929be04fe7290ed74d1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-000436-c-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Грушовенко Ніна Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3216417965
-
Контактна особа:
Грушовенко Ніна Григорівна 380969909890 ng.grushovenko@gmail.com
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Умань, ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., УМАНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ПАЛАНКА, ВУЛИЦЯ ЦЕРКОВНА , БУДИНОК 67
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
22
Дата підписання:
14.02.2022 14:00
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 15.06.2022 00:00
Сума договору:
510 783.75 UAH без ПДВ
Оплачено:
28 613.93 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Згідно листа від постачальника, припинити дію договору через неможливість його виконання, оскільки виробник не в змозі постачати продукцію в зв'язу з військовою агресією російської федерації проти України.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
645 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти(Cир кисломолочний)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації