-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)
Оголошено тендер
513 900.00
UAH
Номер:
a085f346e6e74a61b2e31aa8e3f3f211
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-10-000480-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
513 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.01.2022 09:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума513 900.00 UAH