• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021: 2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92; ДП)

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер: 81cd84dcc5194b98957ee93a20f1c154
Внутрішній номер закупівлі: 13555343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-06-000508-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Новаченко Людмила Михайлівна +380955038627 p20957094@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 350.00 UAH
Період уточнення: 06.01.2022 12:56 - 15.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 06.01.2022 12:56 - 25.01.2022 16:00
Аукціон: 26.01.2022 14:41 - 26.01.2022 15:04
Період кваліфікації: 26.01.2022 15:04 - 27.01.2022 11:48
Період завантаження договору: 27.01.2022 11:48 - 16.02.2022 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 66302, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. 8 Березня, буд.27 На карті
Дизель (ДП)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 4000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 66302, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. 8 Березня, буд.27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"

Оскарження: 27.01.2022 11:48 - 07.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 261 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2022 11:48
Відповіді на вимоги 12
Документи 66
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
Початкова пропозиція 269 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 37
Скарги 0

Контракти

Номер: 8c497f25066d41fcae58aba4e22d2161
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-06-000508-a-b1
Постачальник: ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
Номер договору: 53
Сума договору: 261 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 217 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 07.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір _53.pdf
p7s
sign.p7s