-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92; ДП)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
959925beabec424abb2643e5fb6ed1a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-06-002671-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, вул.8 Березня,27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, вул.8 Березня,27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021: 2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92; ДП)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.01.2022 12:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-92
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизель (ДП)
Кількість
4000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH