-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92; ДП)
261 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8c497f25066d41fcae58aba4e22d2161
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-06-000508-a-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Контактна особа:
Новаченко Людмила Михайлівна +380955038627 p20957094@ukr.net
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, вул.8 Березня,27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Андрій Зорба +380959200289 andrii.zorba@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
53
Дата підписання:
07.02.2022 00:00
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
261 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 500.00 UAH)
Оплачено:
261 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизель (ДП)
Кількість
4000 літр
Період постачання
до 31.12.2022