-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покупка дров паливних твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-01-05-002996-c
Завершена
247 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 235.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 235.00 UAH
Номер:
be53d97c30a347f98808afa39d9903a1
Внутрішній номер закупівлі:
13547940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-05-002996-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 0993562411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
247 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 235.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2022 14:18 - 14.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2022 14:18 - 24.01.2022 14:17
Аукціон:
25.01.2022 12:38 - 25.01.2022 13:01
Період кваліфікації:
25.01.2022 13:01 - 27.01.2022 10:53
Період завантаження договору:
27.01.2022 10:53 - 16.02.2022 10:53
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покупка дров паливних твердих порід
Кількість
150 метри кубічні
Період постачання
03.02.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФЕСЕНКО ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ"
Оскарження: 27.01.2022 10:53 - 07.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2306801694
-
Контактна особа:
Віктор Фесенко +380980494938 fessnow63@gmail.com
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, місто Миргород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 50 А
Оскарження: 27.01.2022 10:53 - 07.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
217 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2022 10:53
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ФОП Гринь Олег Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2755204330
-
Контактна особа:
Гринь Олег Іванович +380503464850 oleggrin2008@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Київський район ВУЛИЦЯ ПАНФІЛОВА буд. 30
Початкова пропозиція
239 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
0d534656d6bb4ab9bf0b39f793aa4f0d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-05-002996-c-b1
Постачальник:
ФОП "ФЕСЕНКО ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2306801694
-
Контактна особа:
Віктор Фесенко +380980494938 fessnow63@gmail.com
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, місто Миргород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 50 А
Номер договору:
18
Сума договору:
217 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.02.2022 09:32
Статус:
Виконаний