-
Відкриті торги
-
КЕП
Покупка дров паливних твердих порід
217 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
0d534656d6bb4ab9bf0b39f793aa4f0d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-05-002996-c-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 0993562411@ukr.net
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ФЕСЕНКО ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2306801694
-
Контактна особа:
Віктор Фесенко +380980494938 fessnow63@gmail.com
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, місто Миргород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 50 А
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
18
Дата підписання:
14.02.2022 09:32
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
217 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
217 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покупка дров паливних твердих порід
Кількість
150 метри кубічні
Період постачання
03.02.2022 - 31.12.2022