• Відкриті торги
  • КЕП

Покупка дров паливних твердих порід

Оголошено тендер

247 000.00 UAH
Номер: 1294445bc9414caea9ef373128b0ffc4
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-05-004062-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Очікувана вартість: 247 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покупка дров паливних твердих порід
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 05.01.2022 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума247 000.00 UAH