• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи - (Лимони – (Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони); апельсини – (Код за ДК 021:2015 – 03222220-1 – Апельсини); мандарини – (Код за ДК 021:2015 – 03222240-7 Мандарини); банани – (Код за ДК 021:2015 – 03222111-4 Банани); яблука – (Код за ДК 021:2015 – 03222321-9 Яблука)

Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування.

Завершена

601 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 007.50 UAH
Номер: 2a0b4b45bf444946b756ef97610d79dc
Внутрішній номер закупівлі: 13543409
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-04-004831-c   
Замовник: Відділ освіти Селидівської міської ради
Контактна особа: Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 601 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 007.50 UAH
Період уточнення: 04.01.2022 19:29 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2022 19:29 - 20.01.2022 20:00
Аукціон: 21.01.2022 15:24 - 21.01.2022 15:47
Період кваліфікації: 21.01.2022 15:47 - 02.02.2022 10:23
Період завантаження договору: 02.02.2022 10:23 - 22.02.2022 10:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лимони
Код ДК 021:2015: 03222210-8 Лимони
Кількість 400 кілограм
Період постачання 10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання Відповідно до документації
апельсини
Код ДК 021:2015: 03222220-1 Апельсини
Кількість 3300 кілограм
Період постачання 10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання Відповідно до документації
мандарини
Код ДК 021:2015: 03222240-7 Мандарини
Кількість 3300 кілограм
Період постачання 10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання Відповідно до документації
банани
Код ДК 021:2015: 03222111-4 Банани
Кількість 6300 кілограм
Період постачання 10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання Відповідно до документації
яблука
Код ДК 021:2015: 03222321-9 Яблука
Кількість 7500 кілограм
Період постачання 10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"

Оскарження: 02.02.2022 10:23 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 601 473.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
601 473.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 10:23
Відповіді на вимоги 10
Документи 19
Скарги 0
ФОП "РОМАНОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА"
Початкова пропозиція 601 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
601 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: ef66fdfeaa0a40338955eeef157552e4
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-04-004831-c-b1
Постачальник: ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
Номер договору: 40
Сума договору: 43 188.41 UAH з ПДВ
Сума договору: 35 990.34 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Лимони : 42.00000 UAH без ПДВ
апельсини: 42.00000 UAH без ПДВ
мандарини : 39.00000 UAH без ПДВ
банани : 33.71000 UAH без ПДВ
яблука : 14.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 14.02.2022 15:34
Статус:
Підписаний
PDF
Договір №40 від 14.02.2022.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод. угода №1 до дог№40 від 14.02.2022.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода № 2 до Договору № 40 від 14.02.2022.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 3 до Договору №40 від 14.02.2022.pdf
p7s
sign.p7s