-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи - (Лимони – (Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони); апельсини – (Код за ДК 021:2015 – 03222220-1 – Апельсини); мандарини – (Код за ДК 021:2015 – 03222240-7 Мандарини); банани – (Код за ДК 021:2015 – 03222111-4 Банани); яблука – (Код за ДК 021:2015 – 03222321-9 Яблука)
Оголошено тендер
601 500.00
UAH
Номер:
fc6a11e3e8d340fca1c4a577a68ef041
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-04-005490-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
601 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи - (Лимони – (Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони); апельсини – (Код за ДК 021:2015 – 03222220-1 – Апельсини); мандарини – (Код за ДК 021:2015 – 03222240-7 Мандарини); банани – (Код за ДК 021:2015 – 03222111-4 Банани); яблука – (Код за ДК 021:2015 – 03222321-9 Яблука)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.01.2022 19:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лимони
Кількість
400 кілограм
Період постачання
(не задано)
апельсини
Кількість
3300 кілограм
Період постачання
(не задано)
мандарини
Кількість
3300 кілограм
Період постачання
(не задано)
банани
Кількість
6300 кілограм
Період постачання
(не задано)
яблука
Кількість
7500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний та спеціальний фонд бюджету
Сума601 500.00 UAH