-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи - (Лимони – (Код за ДК 021:2015 – 03222210-8 Лимони); апельсини – (Код за ДК 021:2015 – 03222220-1 – Апельсини); мандарини – (Код за ДК 021:2015 – 03222240-7 Мандарини); банани – (Код за ДК 021:2015 – 03222111-4 Банани); яблука – (Код за ДК 021:2015 – 03222321-9 Яблука)
43 188.41
UAH з ПДВ
Номер:
ef66fdfeaa0a40338955eeef157552e4
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-004831-c-b1
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Контактна особа:
Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Лимони : 42.00000 UAH з ПДВ
апельсини: 42.00000 UAH з ПДВ
мандарини : 39.00000 UAH з ПДВ
банани : 33.71000 UAH з ПДВ
яблука : 14.00000 UAH з ПДВ
апельсини: 42.00000 UAH з ПДВ
мандарини : 39.00000 UAH з ПДВ
банани : 33.71000 UAH з ПДВ
яблука : 14.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
40
Дата підписання:
14.02.2022 15:34
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
43 188.41 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 198.07 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лимони
Кількість
31.02 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
апельсини
Кількість
304.51 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
мандарини
Кількість
171.995 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
банани
Кількість
492.065 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
яблука
Кількість
414.345 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e195c56c851742888dd0cd0e8f1b340c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
сторони, у відповідності до положень Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, зважаючи на особливості, визначені ЗУ «Про публічні закупівлі» (зі змінами), п. 8.1., 8.9., 11.1. Договору № 40 від 14.02.2022 (далі – Договір), уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п. 4.1. розділу 4. «ПОСТАВКА І ДОКУМЕНТАЦІЯ» Договору та викласти у наступній редакції:
«4.1. Строк поставки товару – з 15.02.2022 до 31.08.2022 року (до закладів загальної
середньої освіти – з 15.02.2022 до 30.06.2022 року; до закладів дошкільної освіти –
з 15.02.2022 до 31.08.2022 року).»
2. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
3. Справжня Додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
4. Справжню Додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.02.2022 16:33
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
90af85308ea0440aa4a4887cb268335c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», ст.ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.8.2. Договору № 40 від 14.02.2022 р. (далі по тексту - Договір), уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.2.3 розділу 2. «Сума договору та ціни» Договору та викласти його у наступній редакції:
«2.3. Загальна сума Договору складає 143 102 грн. 00 коп. (сто сорок три тисячі сто дві грн. 00 коп.), у тому числі ПДВ – 23 850 грн. 33 коп.».
Зменшення суми Договору складає 458 371 грн. 00 коп. (чотириста п`ятдесят вісім тисяч триста сімдесят одна грн. 00 коп.).
2. Внести зміни у Специфікацію до Договору і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
3. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
4. Справжня Додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
5. Справжню Додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 2
Дата внесення змін до договору:
30.05.2022 10:18
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
57547fa61f894d3fbd82bdb862f57ffd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.8.2. Договору № 40 від 14.02.2022 р. (далі по тексту - Договір), уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.2.3 розділу 2. «Сума договору та ціни» Договору та викласти його у наступній редакції:
«2.3. Загальна сума Договору складає 43 188 грн. 41 коп. (сорок три тисячі сто вісімдесят вісім грн. 41 коп.), у тому числі ПДВ — 7 198 грн. 07 коп.».
2. Зменшення суми Договору складає 99 913 грн. 59 коп. (дев`яносто дев`ять тисяч дев`ятсот тринадцять грн. 59 коп.).
3. Внести зміни у Специфікацію до Договору і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
4. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
5. Справжня Додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
6. Справжню Додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 3
Дата внесення змін до договору:
16.08.2022 11:40
Статус:
Опубліковано