-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля, цибуля рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); цибуля зелена, петрушка свіжа – (Код за ДК 021:2015 - 03221300-9 Листкові овочі); буряк, буряк ранній – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна, капуста білокачанна рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); тиква – (Код за ДК 021: 2015 - 03221000-6 Овочі); хрін свіжий, корінь селери – (Код за ДК 021:2015 - 03221110-0 - Коренеплідні овочі)
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-004801-c
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування.
Завершена
333 455.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 667.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 667.28 UAH
Номер:
0b0718775b7a445197faf3eebb55fe0d
Внутрішній номер закупівлі:
13543369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-04-004801-c
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
333 455.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 667.28 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 19:12 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2022 19:12 - 20.01.2022 20:00
Аукціон:
21.01.2022 14:15 - 21.01.2022 14:38
Період кваліфікації:
21.01.2022 14:38 - 02.02.2022 13:37
Період завантаження договору:
02.02.2022 13:37 - 22.02.2022 13:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі Бюджетного кодексу України за наявності бюджетного фінансування протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару за накладними. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морква
Кількість
4670 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
морква рання
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля рання
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля зелена
Кількість
130 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
петрушка свіжа
Кількість
20 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
буряк
Кількість
2775 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
буряк ранній
Кількість
700 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
капуста білокачанна
Кількість
2700 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
капуста білокачанна рання
Кількість
800 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
тиква
Кількість
900 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
хрін свіжий
Кількість
0.55 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
корінь селери
Кількість
68.5 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
Оскарження: 02.02.2022 13:37 - 13.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Оскарження: 02.02.2022 13:37 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
333 377.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
333 377.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 13:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ФОП "РОМАНОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Світлана Романова +380667920796 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Мирноград, КВ-Л 40, будинок 1, квартира 21
Початкова пропозиція
333 454.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
333 454.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
c9d3e0526254481f883423ec0d86c0bf
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-004801-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Номер договору:
№ 41
Сума договору:
3 227.63 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 689.69 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Морква : 14.00000 UAH без ПДВ
морква рання: 18.00000 UAH без ПДВ
цибуля : 17.00000 UAH без ПДВ
цибуля рання: 17.95000 UAH без ПДВ
морква рання: 18.00000 UAH без ПДВ
цибуля : 17.00000 UAH без ПДВ
цибуля рання: 17.95000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
15.02.2022 09:00
Статус:
Підписаний