-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля, цибуля рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); цибуля зелена, петрушка свіжа – (Код за ДК 021:2015 - 03221300-9 Листкові овочі); буряк, буряк ранній – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна, капуста білокачанна рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); тиква – (Код за ДК 021: 2015 - 03221000-6 Овочі); хрін свіжий, корінь селери – (Код за ДК 021:2015 - 03221110-0 - Коренеплідні овочі)
3 227.63
UAH з ПДВ
Номер:
c9d3e0526254481f883423ec0d86c0bf
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-004801-c-b1
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Контактна особа:
Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Морква : 14.00000 UAH з ПДВ
морква рання: 18.00000 UAH з ПДВ
цибуля : 17.00000 UAH з ПДВ
цибуля рання: 17.95000 UAH з ПДВ
морква рання: 18.00000 UAH з ПДВ
цибуля : 17.00000 UAH з ПДВ
цибуля рання: 17.95000 UAH з ПДВ
Номер договору:
№ 41
Дата підписання:
15.02.2022 09:00
Період дії договору:
15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
3 227.63 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 537.94 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морква
Кількість
27.764 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
морква рання
Кількість
35.03 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля
Кількість
98.391 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
цибуля рання
Кількість
29.846 кілограм
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
видалене
Кількість
Період постачання
10.02.2022 - 31.08.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода № 1 від 15.0.22022
- Зміна №2 Додаткова угода № 2
- Зміна №3 Додаткова угода № 3
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8a86611bea674ce0a046aacb7e097ac7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Внести зміни у п. 4.1. розділу 4. «ПОСТАВКА І ДОКУМЕНТАЦІЯ» Договору та викласти у наступній редакції:
«4.1. Строк поставки товару – з 15.02.2022 до 31.08.2022 року (до закладів загальної середньої освіти – з 15.02.2022 до 30.06.2022 року; до закладів дошкільної освіти – з 15.02.2022 до 31.08.2022 року).»
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1 від 15.0.22022
Дата внесення змін до договору:
15.02.2022 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5e3c64dd67f24570ab06eb9c5d5ae58e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», ст.ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.8.2. Договору № 41 від 15.02.2022 р. (далі по тексту - Договір), уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.2.3 розділу 2. «Сума договору та ціни» Договору та викласти його у наступній редакції:
«2.3. Загальна сума Договору складає 142 456 грн. 26 коп. (сто сорок дві тисячі чотириста п`ятдесят шість грн. 26 коп.), у тому числі ПДВ – 23 742 грн. 71 коп.».
Зменшення суми Договору складає 190 921 грн. 00 коп. (сто дев`яносто тисяч дев`ятсот двадцять одна грн. 00 коп.).
2. Внести зміни у Специфікацію до Договору і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
3. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
4. Справжня Додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
5. Справжню Додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 2
Дата внесення змін до договору:
30.05.2022 10:23
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3cbfc107a1a04b69aa879a3816f07268
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.8.2. Договору № 41 від 15.02.2022 р. (далі по тексту - Договір), уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.2.3 розділу 2. «Сума договору та ціни» Договору та викласти його у наступній редакції:
«2.3. Загальна сума Договору складає 3 227 грн. 63 коп. (три тисячі двісті двадцять сім грн. 63 коп.), у тому числі ПДВ — 537 грн. 94 коп.».
2. Зменшення суми Договору складає 139 228 грн. 63 коп. (сто тридцять дев`ять тисяч двісті двадцять вісім грн. 63 коп.).
3. Внести зміни у Специфікацію до Договору і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
4. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
5. Справжня Додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
6. Справжню Додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 3
Дата внесення змін до договору:
16.08.2022 11:30
Статус:
Опубліковано