-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля, цибуля рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); цибуля зелена, петрушка свіжа – (Код за ДК 021:2015 - 03221300-9 Листкові овочі); буряк, буряк ранній – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна, капуста білокачанна рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); тиква – (Код за ДК 021: 2015 - 03221000-6 Овочі); хрін свіжий, корінь селери – (Код за ДК 021:2015 - 03221110-0 - Коренеплідні овочі)
Оголошено тендер
333 455.00
UAH
Номер:
19562c4713a64856b147807d3b32da4c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-04-005432-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
333 455.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
За кодом ДК 021:2015 – 03220000 – 9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква, морква рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221112-4 Морква); цибуля, цибуля рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221113-1 Цибуля); цибуля зелена, петрушка свіжа – (Код за ДК 021:2015 - 03221300-9 Листкові овочі); буряк, буряк ранній – (Код за ДК 021:2015 – 03221111-7 Буряк); капуста білокачанна, капуста білокачанна рання – (Код за ДК 021:2015 – 03221410-3 Капуста качанна); тиква – (Код за ДК 021: 2015 - 03221000-6 Овочі); хрін свіжий, корінь селери – (Код за ДК 021:2015 - 03221110-0 - Коренеплідні овочі)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.01.2022 18:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Морква
Кількість
4670 кілограм
Період постачання
(не задано)
морква рання
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
(не задано)
цибуля
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
(не задано)
цибуля рання
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
(не задано)
цибуля зелена
Кількість
130 кілограм
Період постачання
(не задано)
петрушка свіжа
Кількість
20 кілограм
Період постачання
(не задано)
буряк
Кількість
2775 кілограм
Період постачання
(не задано)
буряк ранній
Кількість
700 кілограм
Період постачання
(не задано)
капуста білокачанна
Кількість
2700 кілограм
Період постачання
(не задано)
капуста білокачанна рання
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
тиква
Кількість
900 кілограм
Період постачання
(не задано)
хрін свіжий
Кількість
0.55 кілограм
Період постачання
(не задано)
корінь селери
Кількість
68.5 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний та спеціальний фонд бюджету
Сума333 455.00 UAH