• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

послуги з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та в пришкільних оздоровчих таборах

Завершена

1 206 715.92 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 033.58 UAH
Номер: 659f92caadee449c832cad8f6b7e828e
Внутрішній номер закупівлі: 13541724
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-04-000694-a   
Замовник: ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Гурнак Інна 380552359313 francecole12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 206 715.92 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 033.58 UAH
Період уточнення: 04.01.2022 15:51 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2022 15:51 - 20.01.2022 17:00
Аукціон: 21.01.2022 15:59 - 21.01.2022 16:22
Період кваліфікації: 21.01.2022 16:22 - 28.01.2022 09:46
Період завантаження договору: 28.01.2022 09:46 - 17.02.2022 09:46
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та в пришкільних оздоровчих таборах
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Квіткова,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Валентина Миколаївна Климентенко

Оскарження: 28.01.2022 09:46 - 08.02.2022 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 1 198 671.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 198 671.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 09:46
Відповіді на вимоги 10
Документи 129
Скарги 0
ФОП Бірчук О.О.
Початкова пропозиція 1 206 715.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 206 715.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 091fda7d097e44f4bbcb8490dd9567b3
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-04-000694-a-c1
Постачальник: ФОП Валентина Миколаївна Климентенко
Номер договору: 10
Сума договору: 1 198 671.15 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 15.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір_10 від 15.02.22 р..PDF
p7s
sign.p7s