-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та в пришкільних оздоровчих таборах
1 198 671.15
UAH без ПДВ
Номер:
091fda7d097e44f4bbcb8490dd9567b3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-000694-a-c1
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Контактна особа:
Гурнак Інна 380552359313 francecole12@meta.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Валентина Миколаївна Климентенко
×
-
Код ЄДРПОУ:
2011920346
-
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Климентенко +380995177235 valentinaklimentenko@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Кутузова, 27 а
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
15.02.2022 00:00
Період дії договору:
15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 198 671.15 UAH без ПДВ
Оплачено:
34 188.05 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та в пришкільних оздоровчих таборах
Кількість
1 посл.
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022