-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та в пришкільних оздоровчих таборах
Оголошено тендер
1 206 715.92
UAH
Номер:
105cbf23382d4142b2a3de890cc62327
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-04-004058-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 206 715.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та в пришкільних оздоровчих таборах
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.01.2022 15:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 206 715.92 UAH