-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з комп’ютерною програмою (Технічна підтримка та супроводження веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова»)
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-000417-a
Завершена
476 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 382.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 382.10 UAH
Номер:
13a75661e86845b99a72e0f96fd22259
Внутрішній номер закупівлі:
13531475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-31-000417-a
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
476 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 382.10 UAH
Період уточнення:
31.12.2021 11:26 - 06.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2021 11:26 - 16.01.2022 11:31
Аукціон:
17.01.2022 13:20 - 17.01.2022 13:43
Період кваліфікації:
17.01.2022 13:43 - 24.01.2022 09:58
Період завантаження договору:
24.01.2022 09:58 - 13.02.2022 09:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг здійснюється протягом 5 робочих днів після підписання Акту виконаних послуг при наявності фінансування з бюджету територіальної громади м. Харкова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з комп’ютерною програмою (Технічна підтримка та супроводження веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"
Оскарження: 24.01.2022 09:58 - 04.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39474742
-
Контактна особа:
Томкіна Олена 380972273135 22venchyr@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА, будинок 5Б
Оскарження: 24.01.2022 09:58 - 04.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
466 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
466 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 09:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ФОП Луньова Лариса Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3229619025
-
Контактна особа:
Луньова Лариса 380984756373 buhoffline@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Маяковського, б.40, кв.55
Початкова пропозиція
470 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
3a14ecb378384286b96bc66cd88cb908
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-000417-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39474742
-
Контактна особа:
Томкіна Олена 380972273135 22venchyr@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА, будинок 5Б
Номер договору:
0402-1/22
Сума договору:
370 793.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з комп’ютерною програмою (Технічна підтримка та супроводження веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова»): 370 793.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
04.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний