-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з комп’ютерною програмою (Технічна підтримка та супроводження веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова»)
370 793.60
UAH без ПДВ
Номер:
3a14ecb378384286b96bc66cd88cb908
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-000417-a-a1
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39474742
-
Контактна особа:
Томкіна Олена 380972273135 22venchyr@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА, будинок 5Б
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з комп’ютерною програмою (Технічна підтримка та супроводження веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова»): 370 793.60000 UAH без ПДВ
Номер договору:
0402-1/22
Дата підписання:
04.02.2022 00:00
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
370 793.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з комп’ютерною програмою (Технічна підтримка та супроводження веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
656d004ffbeb414ca4333063e74ab42f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
№ 1
Дата внесення змін до договору:
23.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
f3ce58e656d849019320af747f08604a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
№ 2
Дата внесення змін до договору:
23.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано