-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з комп’ютерною програмою (Технічна підтримка та супроводження веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова»)
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-000417-a
Завершена
476 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 382.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 382.10 UAH
Період уточнення:
31.12.2021 11:26 - 06.01.2022 00:00
Відповідь надана
Технічни характеристики.
Номер:
45663bc3066441c19e9c238952f1a5f2
Дата опублікування:
03.01.2022 18:31
Опис:
Для з'ясування кваліфікації на надання послуг прошу відповісти на такі питання:
1. На чому розроблено серверну частину сайту?
2. На чому розроблено клієнтську частину сайту?
3. Чи можлива повна переробка сайту під іншу серверну частину з переносом бази данних та збереженням і поліпшенням клієнтської частини?
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за Ваше звернення!
З урахуванням частини 1 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі» надаємо роз’яснення на ваше звернення.
Відповідаючи на перше та друге запитання «На чому розроблено серверну частину сайту? На чому розроблено клієнтську частину сайту?» зазначаємо наступне: Додатком 1 до Тендерної документації Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі,
у тому числі відповідна технічна специфікаціі, міститься відповідь на Ваше запитання з переліком усіх мов програмування, які використовуються для серверної частини сайту та клієнтської частини сайту.
Щодо третього питання «Чи можлива повна переробка сайту під іншу серверну частину з переносом бази данних та збереженням і поліпшенням клієнтської частини?», зазначаємо наступне: Предметом даної закупівлі є технічна підтримка та супроводження програмного забезпечення веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова», згідно Коду ДК 021-2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням». Тобто безпосереднім предметом даної процедури закупівлі є послуги з технічної підтримки та супроводження вже існуючого програмного забезпечення веб-сайту «Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей міста Харкова», тому переробка сайту під іншу серверну частину з переносом бази данних та збереженням і поліпшенням клієнтської частини не можлива у зв’язку з тим, що дана закупівля пов’язана з технічною підтримкою та супроводженням програмного забезпечення. Також хочемо зазначити, що відповідно до Додатку 1 Тендерної документаціі чітко зазначено вимоги до технічної підтримки та супроводження програмного забезпечення.
Дата відповіді:
06.01.2022 17:13