-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та супроводження програмного забезпечення веб-сайт Портал електронних сервісів міста Харкова)
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-000696-c
Завершена
5 089 318.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 446.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 446.59 UAH
Номер:
9a18ff9cd52b4908817719da8be5d467
Внутрішній номер закупівлі:
13528918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-31-000696-c
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 089 318.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 446.59 UAH
Період уточнення:
31.12.2021 09:21 - 21.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2021 09:21 - 31.01.2022 09:26
Період прекваліфікації:
31.01.2022 09:31 - 08.02.2022 00:00
Аукціон:
08.02.2022 13:20 - 08.02.2022 13:43
Період кваліфікації:
08.02.2022 13:43 - 09.02.2022 16:03
Період завантаження договору:
09.02.2022 16:03 - 01.03.2022 16:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг здійснюється протягом 5 робочих днів після підписання Акту виконаних послуг при наявності фінансування з бюджету територіальної громади м. Харкова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та супроводження програмного забезпечення веб-сайт Портал електронних сервісів міста Харкова)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"
Оскарження: 09.02.2022 16:03 - 20.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39474742
-
Контактна особа:
Томкіна Олена 380972273135 22venchyr@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА, будинок 5Б
Оскарження: 09.02.2022 16:03 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
5 020 000.00 UAH з ПДВ /
5 020 000.00 UAH з ПДВ
5 020 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
0
ФОП Луньова Лариса Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3229619025
-
Контактна особа:
Луньова Лариса 380984756373 buhoffline@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Маяковського, б.40, кв.55
Початкова пропозиція
5 050 000.00 UAH з ПДВ /
5 050 000.00 UAH з ПДВ
5 050 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
02.02.2022 16:22
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
149633492d49419bbf960bd71b0e9984
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-000696-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39474742
-
Контактна особа:
Томкіна Олена 380972273135 22venchyr@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА, будинок 5Б
Номер договору:
2102/1-22
Сума договору:
3 661 987.14 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та супроводження програмного забезпечення веб-сайт Портал електронних сервісів міста Харкова): 3 661 987.14000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
21.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний