• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та супроводження програмного забезпечення веб-сайт Портал електронних сервісів міста Харкова)

3 661 987.14 UAH без ПДВ
Номер: 149633492d49419bbf960bd71b0e9984
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-31-000696-c-a1
Замовник: КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "22ВЕНЧУРС"
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та супроводження програмного забезпечення веб-сайт Портал електронних сервісів міста Харкова): 3 661 987.14000 UAH без ПДВ
Номер договору: 2102/1-22
Дата підписання: 21.02.2022 00:00
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 3 661 987.14 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та супроводження програмного забезпечення веб-сайт Портал електронних сервісів міста Харкова)
Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Конторська буд. 35 На карті

Внесені зміни

    Номер: 5f2c5d7f383e463c98f5db2bb64ab74b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: № 1
    Дата внесення змін до договору: 23.06.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1_Портал.pdf
    Номер: 36936ad4cbd14ae399d59fcaf7fc54f5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: № 2
    Дата внесення змін до договору: 23.06.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2_Портал.pdf
    Номер: 690594d944d84431b486b3b3d7ab1ae8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №3
    Дата внесення змін до договору: 20.07.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано