-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-011561-c
Завершена
520 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 601.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 601.00 UAH
Номер:
2a2649802aab45b2967a2b2416538fb7
Внутрішній номер закупівлі:
13526655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-011561-c
Замовник:
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, ,буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Васинчук +380412225564, +380966180019 pbcu.05@gmail.com https://zt.suspilne.mediazt/
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
520 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 601.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 19:11 - 05.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 19:11 - 15.01.2022 19:00
Аукціон:
17.01.2022 12:15 - 17.01.2022 12:44
Період кваліфікації:
17.01.2022 12:44 - 18.01.2022 17:33
Період завантаження договору:
18.01.2022 17:33 - 07.02.2022 17:33
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата наданих послуг здійснюється Замовником щомісячно на підставі Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) банківських днів після підписання уповноваженими представниками сторін Акту приймання-передачі наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7; вул. Любарська, 1А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "Клінінг-Про"
Оскарження: 18.01.2022 17:33 - 29.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Валерій Петриковець +380676760835 v.petrykovets@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Оскарження: 18.01.2022 17:33 - 29.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
436 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2022 17:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
56
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛІНМАРКЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41708344
-
Контактна особа:
Воєвуцький Олександр 380675040810 tovklinmarket@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВЕЛИКА БЕРДИЧІВСЬКА, будинок 13
Початкова пропозиція
508 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
ФОП Власюк Наталія Яківна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2950911781
-
Контактна особа:
Власюк Наталія 380965213182 Natalka.v@ukr.net
-
Адреса:
34655, Україна, Рівненська область, село Маринин, Вулиця Миру, будинок 9
Початкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
438 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
8571a223bd314b44b267a395a6f7fa53
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-011561-c-a1
Постачальник:
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Валерій Петриковець +380676760835 v.petrykovets@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Номер договору:
6
Сума договору:
344 388.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
286 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Дата підписання:
01.02.2022 16:59
Статус:
Виконаний