-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Оголошено тендер
520 200.00
UAH
Номер:
d67ea74a599d4979b5b32298aa5d5e51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-30-011102-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, ,буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, ,буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
520 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.12.2021 19:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума40 200.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума480 000.00 UAH