-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
344 388.00
UAH з ПДВ
Номер:
8571a223bd314b44b267a395a6f7fa53
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-011561-c-a1
Замовник:
Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Житомирська регіональна дирекція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Контактна особа:
Олена Васинчук +380412225564, +380966180019 pbcu.05@gmail.com https://zt.suspilne.mediazt/
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, ,буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Валерій Петриковець +380676760835 v.petrykovets@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
6
Дата підписання:
01.02.2022 16:59
Період дії договору:
01.02.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Сума договору:
344 388.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 398.00 UAH)
Оплачено:
344 388.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 398.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 28.02.2023
Місце постачання
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7; вул. Любарська, 1А
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
78fb0e92d46d442f85fed92654c4f9b3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись статтею 651 Цивільного кодексу України, статтею 188 Господарського кодексу України, пунктом 5 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», Сторони дійшли згоди змінити ціну в договорі про закупівлю в бік зменшення без зміни обсягу та якості послуги
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.09.2022 16:46
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0ebc5013aeb5401bb5e7ade379929bc0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовилися продовжити дію Договору про надання послуг № 6 від 01 лютого 2022 року до 28 лютого 2023 року для проведення Замовником процедури закупівлі на початку 2023 року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 12:05
Статус:
Опубліковано