-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підгузки для дорослих, Підгузки для дітей, Пелюшки поглинаючі, Урологічні прокладки Код НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник, 60709 Пелюшка вбирає, 34214 Прокладка уретральна для лікування нетримання сечі у жінок
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-008504-c
Завершена
575 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
Номер:
90146afbd1d04dcfa721b3c23091e897
Внутрішній номер закупівлі:
13522410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-008504-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федор Степан Ігорович 380962603124 3kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 875.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 15:24 - 07.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 15:24 - 17.01.2022 18:00
Аукціон:
18.01.2022 13:09 - 18.01.2022 13:38
Період кваліфікації:
18.01.2022 13:38 - 24.01.2022 16:08
Період завантаження договору:
24.01.2022 16:08 - 13.02.2022 16:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих розмір S, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
3900 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір М, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
7800 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір L, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
9100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір XL, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
3900 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дітей (9-20кг), 35 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
780 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дітей (11-25кг), 35 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
2600 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дітей (16+кг), 35 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
11700 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір ХS, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
1560 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пелюшки поглинаючі 60*90, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Урологічні прокладки, 35 шт. в уп
×
-
НК 024:2019:
34214 Прокладка уретральна для лікування нетримання сечі у жінок
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Струтинська Оксана Йосипівна
Оскарження: 24.01.2022 14:49 - 04.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2955311804
-
Контактна особа:
Струтинська Оксана Йосипівна 380976050546 291180-16@ukr.net
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул. Б.Хмельницького буд.253 кв.28
Оскарження: 24.01.2022 14:49 - 04.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
515 787.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
515 787.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.01.2022 14:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я"
Оскарження: 24.01.2022 16:08 - 04.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43595093
-
Контактна особа:
Ольга Кісіль 380992068628 moezdorovya2020@gmail.com
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м.Київ, Печерський район, ПЕЧЕРСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 3
Оскарження: 24.01.2022 16:08 - 04.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
560 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 16:08
Відповіді на вимоги
10
Документи
87
Скарги
0
ПП "ДУОМЕД УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41419883
-
Контактна особа:
Олександр Дюдя +380665754250, +380503336806 duomed-ukraine@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 93, офіс 104
Початкова пропозиція
575 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
575 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
54b12325fb00493d9cb91f6eb4cb8742
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-008504-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43595093
-
Контактна особа:
Ольга Кісіль 380992068628 moezdorovya2020@gmail.com
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м.Київ, Печерський район, ПЕЧЕРСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 3
Номер договору:
11
Сума договору:
263 056.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
243 066.20 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Підгузки для дорослих розмір S, 30 шт. в уп.: 15.72000 UAH без ПДВ
Підгузки для дорослих розмір М, 30 шт. в уп.: 16.30000 UAH без ПДВ
Підгузки для дорослих розмір L, 30 шт. в уп.: 18.40000 UAH без ПДВ
Підгузки для дорослих розмір XL, 30 шт. в уп.: 18.70000 UAH без ПДВ
Підгузки для дітей (16+кг), 35 шт. в уп.: 9.00000 UAH без ПДВ
Підгузки для дорослих розмір М, 30 шт. в уп.: 16.30000 UAH без ПДВ
Підгузки для дорослих розмір L, 30 шт. в уп.: 18.40000 UAH без ПДВ
Підгузки для дорослих розмір XL, 30 шт. в уп.: 18.70000 UAH без ПДВ
Підгузки для дітей (16+кг), 35 шт. в уп.: 9.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
11.02.2022 10:00
Статус:
Виконаний