-
Відкриті торги
-
КЕП
Підгузки для дорослих, Підгузки для дітей, Пелюшки поглинаючі, Урологічні прокладки Код НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник, 60709 Пелюшка вбирає, 34214 Прокладка уретральна для лікування нетримання сечі у жінок
У порядку та на умовах визначених цим Договором, ТОВ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я" зобов'язується поставити товар код Дк 021:2015 (33750000-2) Засоби для догляду за малюками (Підгузки для дорослих, Підгузки для дітей, Пелюшки поглинаючі, Урологічні прокладки)
263 056.20
UAH з ПДВ
Номер:
54b12325fb00493d9cb91f6eb4cb8742
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-008504-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Контактна особа:
Федор Степан Ігорович 380962603124 3kmkl_uoz_lviv@ukr.net
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43595093
-
Контактна особа:
Ольга Кісіль 380992068628 moezdorovya2020@gmail.com
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м.Київ, Печерський район, ПЕЧЕРСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Підгузки для дорослих розмір S, 30 шт. в уп.: 15.72000 UAH з ПДВ
Підгузки для дорослих розмір М, 30 шт. в уп.: 16.30000 UAH з ПДВ
Підгузки для дорослих розмір L, 30 шт. в уп.: 18.40000 UAH з ПДВ
Підгузки для дорослих розмір XL, 30 шт. в уп.: 18.70000 UAH з ПДВ
Підгузки для дітей (16+кг), 35 шт. в уп.: 9.00000 UAH з ПДВ
Підгузки для дорослих розмір М, 30 шт. в уп.: 16.30000 UAH з ПДВ
Підгузки для дорослих розмір L, 30 шт. в уп.: 18.40000 UAH з ПДВ
Підгузки для дорослих розмір XL, 30 шт. в уп.: 18.70000 UAH з ПДВ
Підгузки для дітей (16+кг), 35 шт. в уп.: 9.00000 UAH з ПДВ
Опис:
У порядку та на умовах визначених цим Договором, ТОВ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я" зобов'язується поставити товар код Дк 021:2015 (33750000-2) Засоби для догляду за малюками (Підгузки для дорослих, Підгузки для дітей, Пелюшки поглинаючі, Урологічні прокладки)
Номер договору:
11
Дата підписання:
11.02.2022 10:00
Період дії договору:
11.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
263 056.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 990.00 UAH)
Оплачено:
263 056.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 990.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих розмір S, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
1860 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір М, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
2820 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір L, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
5820 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір XL, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
2850 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дітей (9-20кг), 35 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
780 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дітей (11-25кг), 35 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
2600 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дітей (16+кг), 35 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
3052 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Підгузки для дорослих розмір ХS, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
1560 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Пелюшки поглинаючі 60*90, 30 шт. в уп.
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Урологічні прокладки, 35 шт. в уп
×
-
НК 024:2019:
34214 Прокладка уретральна для лікування нетримання сечі у жінок
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
6e929dbf59cb4159952be9bc8ee43868
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі п. 7 ч.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" відбулось підвищення ціни за одиницю товару пропорційно підвищенню курсу іноземної валюти, а саме трьох позицій товару на 16,40-16,50% відповідно до формули перерахунку, що наведена у пункті 10.2 пп.7 Договору №11 від 11.02.2022 р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
97576556184841dcb0cd389b6936b2c3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У порядку та на умовах, визначених Договором №11 від 11.02.2022 р. (далі - Договір), Сторони дійшли спільної згоди та уклали Додаткову угоду №2 від 27.12. 2022 року , якою передбачено зменшити суму Договору №11 від 11.02.2022 р. на : 347 931,80 (Триста сорок сім тисяч дев'ятсот тридцять одна грн 80 коп.) з ПДВ, та внести зміни до Розділу III "Ціна Договору" та викласти його у новій редакції.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано