-
Відкриті торги
-
КЕП
Підгузки для дорослих, Підгузки для дітей, Пелюшки поглинаючі, Урологічні прокладки Код НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник, 60709 Пелюшка вбирає, 34214 Прокладка уретральна для лікування нетримання сечі у жінок
Оголошено тендер
575 000.00
UAH
Номер:
1f35410f77c743da892acf3801dc481e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-30-008151-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузки для дорослих, Підгузки для дітей, Пелюшки поглинаючі, Урологічні прокладки Код НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник, 60709 Пелюшка вбирає, 34214 Прокладка уретральна для лікування нетримання сечі у жінок
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.12.2021 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума575 000.00 UAH