-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тушка риби Хек морожена без голови, Тушка риби мінтая морожена без голови
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-001569-a
Завершена
810 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 050.00 UAH
Номер:
8b208ebfd24f4db5b5b4e3e5fdee32c3
Внутрішній номер закупівлі:
13521287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-001569-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Іванівна Кобзєва +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
810 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 050.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 14:48 - 05.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 14:48 - 15.01.2022 18:00
Аукціон:
17.01.2022 14:32 - 17.01.2022 14:55
Період кваліфікації:
17.01.2022 14:55 - 18.01.2022 17:24
Період завантаження договору:
18.01.2022 17:24 - 07.02.2022 17:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушка риби Хек свіжоморожена без голови
Кількість
4500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
Тушка риби мінтая свіжоморожена без голови
Кількість
4500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛТІКА"
Оскарження: 18.01.2022 17:24 - 29.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30318447
-
Контактна особа:
Світлана +380679841014 baltika1999@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА КРАСОВСЬКОГО, будинок 6
Оскарження: 18.01.2022 17:24 - 29.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
788 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
788 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2022 17:24
Відповіді на вимоги
11
Документи
59
Скарги
0
ФОП Бендина Оксана Віталіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2609019147
-
Контактна особа:
Бендина Оксана Віталіївна +380975680005 bendinaoxana@gmail.com
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, пр. Комунарний, 47
Початкова пропозиція
805 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
805 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec3f47fcaff7444b9702783ac460d9b2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-001569-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛТІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30318447
-
Контактна особа:
Світлана +380679841014 baltika1999@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА КРАСОВСЬКОГО, будинок 6
Номер договору:
39
Сума договору:
788 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
657 375.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
31.01.2022 00:00
Статус:
Розірваний