-
Відкриті торги
-
КЕП
Тушка риби Хек морожена без голови, Тушка риби мінтая морожена без голови
Оголошено тендер
810 000.00
UAH
Номер:
1646c93d1ead4ed2bf019a41d33a9e40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-30-003314-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
810 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тушка риби Хек морожена без голови, Тушка риби мінтая морожена без голови
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.12.2021 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума810 000.00 UAH