-
Відкриті торги
-
КЕП
Тушка риби Хек морожена без голови, Тушка риби мінтая морожена без голови
788 850.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec3f47fcaff7444b9702783ac460d9b2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-001569-a-b1
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Контактна особа:
Наталія Іванівна Кобзєва +380385445675 sk-osvita@i.ua
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛТІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30318447
-
Контактна особа:
Світлана +380679841014 baltika1999@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА КРАСОВСЬКОГО, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
39
Дата підписання:
31.01.2022 00:00
Період дії договору:
31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
788 850.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 131 475.00 UAH)
Причини розірвання договору:
відсутність потреби
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушка риби Хек свіжоморожена без голови
Кількість
4500 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті
Тушка риби мінтая свіжоморожена без голови
Кількість
4500 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті