-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-001351-b
Завершена
3 015 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 078.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 078.50 UAH
Номер:
cdd9d9b6fac54673a46444d5b655eb62
Внутрішній номер закупівлі:
13519788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-001351-b
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вакулович Олексій Олексійович +380675811345 zaktax@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 015 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 078.50 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 13:59 - 05.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 13:59 - 15.01.2022 14:04
Аукціон:
17.01.2022 13:23 - 17.01.2022 13:52
Період кваліфікації:
17.01.2022 13:52 - 19.01.2022 11:30
Період завантаження договору:
19.01.2022 11:30 - 08.02.2022 11:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛОЛІТА"
Оскарження: 19.01.2022 11:25 - 30.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31266772
-
Контактна особа:
Романа Богдан +380505855496 chista.oselya.uzh@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ДМ.ДОНСЬКОГО, будинок 4
Оскарження: 19.01.2022 11:25 - 30.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 390 385.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 390 385.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.01.2022 11:25
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПММ-СЕРВІС"
Оскарження: 19.01.2022 11:30 - 30.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972021
-
Контактна особа:
Юрій Ігорович +380931233235 pmmservice1@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Київ, Вулю. Звіринецька, буд.47, офіс 82А
Оскарження: 19.01.2022 11:30 - 30.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 774 444.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 759 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2022 11:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Оксана Ткач +380689272077 oksana.tkach@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Початкова пропозиція
2 863 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 774 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
2207d1b86fb445999a2344c97579f28d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-001351-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПММ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972021
-
Контактна особа:
Юрій Ігорович +380931233235 pmmservice1@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Київ, Вулю. Звіринецька, буд.47, офіс 82А
Номер договору:
14
Сума договору:
2 759 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
07.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний