-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Оголошено тендер
3 015 700.00
UAH
Номер:
014126a0410844dca8511867bc06051d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-30-006070-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 015 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Примітки:
№ 26525/7/99-00-10-04-02-07 від 29.11.2021
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.12.2021 13:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 015 700.00 UAH