-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
21П-243_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Проведення рекламних кампаній для пального Shebel з партнерськими мережами АЗС)
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-005474-c
Торги не відбулися
9 277 522.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 185 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 185 000.00 UAH
Номер:
a23a41e875cf44ccb115c360cf96cc64
Внутрішній номер закупівлі:
13518042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-005474-c
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Додаткова контактна особа:
Дорошенко Максим +380979529167 maksym.doroshenko@ugv.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Верещака +380502393984 oleh.vereshchaka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 277 522.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
185 000.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 12:50 - 21.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 12:50 - 31.01.2022 15:00
Період прекваліфікації:
31.01.2022 15:01 - 03.03.2022 00:00
Аукціон:
03.03.2022 11:30 - 03.03.2022 12:11
Період кваліфікації:
03.03.2022 12:11 - 10.03.2022 10:00
Період завантаження договору:
10.03.2022 10:00 - 30.03.2022 10:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описна підставі наданих Виконавцем рахунків на оплату, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих Послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79341400-0 - Послуги з проведення рекламних кампаній (Проведення рекламних кампаній для пального Shebel з партнерськими мережами АЗС)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
85acf37a885a48738399f0c194e19125
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
враховуючи запровадження воєнного стану в Україні з 24 лютого 2022 року, на теперішній час надання переможцем документів згідно зі статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині отримання довідок МВС та ДФС не є можливим.
Період оскарження:
24.03.2022 08:40 - 04.04.2022 01:00
Дата опублікування:
24.03.2022 08:40
Дата виконання:
24.03.2022 08:40
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
25.02.2022 10:39
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ACTION GLOBAL COMMUNICATIONS LIMITED
Оскарження: 10.03.2022 10:00 - 21.03.2022 00:00
×
-
Ідентифікатор:
CY-DRCOR HE 116495
-
Контактна особа:
Ярослав Макаревич 380980856948 yaroslav.m@actionprgroup.com
-
Адреса:
1090, Республіка Кіпр, Nicosia District, Nicosia, 6 Kondilaki Street, 1090 Nicosia, Cyprus
Оскарження: 10.03.2022 10:00 - 21.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
8 500 000.00 UAH з ПДВ /
7 495 000.00 UAH з ПДВ
7 495 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
52
Скарги
0
ТОВ "РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО ПЛОЩА ЕВОЛЮЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38510716
-
Контактна особа:
Ольга Матат +380675011187 omatat@evos.kiev.ua
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 67
Початкова пропозиція
9 099 000.00 UAH з ПДВ /
7 500 000.00 UAH з ПДВ
7 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.02.2022 10:41
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "МПОСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43360215
-
Контактна особа:
Наталія Бабенко +380508176012 mpost.manager@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 2/37
Початкова пропозиція
8 156 700.00 UAH з ПДВ /
8 156 700.00 UAH з ПДВ
8 156 700.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.02.2022 10:41
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ТРАНС МЕДІА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490690
-
Контактна особа:
Юлія Бабенко +380975224430 j.babenko@transmedia.com.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ШОТА РУСТАВЕЛІ, будинок 33-Б, нежиле приміщення 27
Початкова пропозиція
9 000 000.00 UAH з ПДВ /
9 000 000.00 UAH з ПДВ
9 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.02.2022 10:39
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ЕФ ЕР ЕДЖЕНСІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43062070
-
Контактна особа:
Орина Стручкова +380504424466 arina@friends-recommend.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЖИГІРСЬКА, будинок 3, квартира 20
Початкова пропозиція
9 270 522.00 UAH з ПДВ /
9 270 522.00 UAH з ПДВ
9 270 522.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.02.2022 10:40
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b3ba9479e2242089b580a8fef840db6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-005474-c-a1
Постачальник:
ACTION GLOBAL COMMUNICATIONS LIMITED
×
-
Ідентифікатор:
CY-DRCOR HE 116495
-
Контактна особа:
Ярослав Макаревич 380980856948 yaroslav.m@actionprgroup.com
-
Адреса:
1090, Республіка Кіпр, Nicosia District, Nicosia, 6 Kondilaki Street, 1090 Nicosia, Cyprus
Сума договору:
7 495 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 495 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації