• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Проведення рекламних кампаній для пального Šhebel з партнерськими мережами АЗС

Оголошено тендер

9 277 522.00 UAH
Номер: 3220d23464a7441bafaf4f084e6923c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-07-009037-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 9 277 522.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення рекламних кампаній для пального Šhebel з партнерськими мережами АЗС
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування: 07.12.2021 12:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 277 522.00 UAH