-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-002788-c
Під час подання тендерних пропозицій та створені даних, особа, яка має повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції, повинна пройти електрону ідентифікацію в електронній системі закупівель за допомогою кваліфікованого/удосконаленого електронного підпису (автентифікацію) (тобто обов’язково накладається КЕП/УЕП на пропозицію в електронній системі закупівель)
Завершена
1 166 459.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 832.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 832.30 UAH
Номер:
70157f0a0be3485c84da8d1961b0c4af
Внутрішній номер закупівлі:
13514324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-002788-c
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Світлана Шевчук +380442061441 shevchuk.sv@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 166 459.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 832.30 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 10:49 - 07.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 10:49 - 17.01.2022 00:00
Аукціон:
17.01.2022 15:26 - 17.01.2022 15:49
Період кваліфікації:
17.01.2022 15:49 - 21.01.2022 12:22
Період завантаження договору:
21.01.2022 12:22 - 10.02.2022 12:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється впродовж 10 (десяти) банківських днів після підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг, що надається Замовнику Виконавцем до 5 (п’ятого) числа місяця, наступного за звітним, а також по закінченню строку дії цього Договору Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Місцезнаходження Замовника: 04070, Україна , м. Київ, вулиця Боричів Тік, будинок 28. Дата і час розкриття тендерних пропозицій - у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАСТЕР-ЗАХИСТ"
Оскарження: 21.01.2022 12:22 - 01.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43199888
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380503990443 tov-master_zahust@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Оскарження: 21.01.2022 12:22 - 01.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 158 352.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 158 352.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2022 12:22
Відповіді на вимоги
10
Документи
71
Скарги
0
ТОВ "СТРАЖ - СИСТЕМА БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337338
-
Контактна особа:
Євген Шевченко +380509635386 strazh-bezpeka@ukr.net
-
Адреса:
17012, Україна, Чернігівська область, Козелецький район, село Новики, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ, будинок 18
Початкова пропозиція
1 165 401.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 165 401.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b5901c82fcb41a096a46af4ff56b4a8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-002788-c-b1
Постачальник:
ТОВ "МАСТЕР-ЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43199888
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380503990443 tov-master_zahust@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Номер договору:
13-22-22
Сума договору:
1 387 791.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2022 00:00 - 02.03.2023 00:00
Дата підписання:
04.02.2022 14:38
Статус:
Виконаний