-
Відкриті торги
-
КЕП
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Оголошено тендер
1 166 459.00
UAH
Номер:
25873259c9ad4963b72d404bb909a456
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-28-002861-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Боричів Тік, будинок 28
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Боричів Тік, будинок 28
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
1 166 459.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.12.2021 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума1 166 459.00 UAH