• Відкриті торги
  • КЕП

Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

1 387 791.56 UAH без ПДВ
Номер: 0b5901c82fcb41a096a46af4ff56b4a8
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-30-002788-c-b1
Замовник: Фонд соціального страхування України
Постачальник: ТОВ "МАСТЕР-ЗАХИСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 13-22-22
Дата підписання: 04.02.2022 14:38
Період дії договору: 23.02.2022 00:00 - 02.03.2023 00:00
Сума договору: 1 387 791.56 UAH без ПДВ
Оплачено: 1 387 791.56 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 02.03.2023
Місце постачання 04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Боричів Тік, 28 На карті

Внесені зміни

    Номер: 639944d93d024f9ea03a27475b045a8b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дію договору продовжено в порядку ч.6 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі " на строк, необхідний для проведення процедури закупівлі на 2023 рік.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 23.12.2022 12:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2 від 23.12.22.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 7c546282b5354653b941450e2437dc9d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Угодою визначено загальну суму договору із урахуванням продовженого терміну дії договору на строк, необхідний для проведення процедури закупівлі на 2023 рік.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 23.12.2022 12:30
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №3 від 23.12.22.pdf
p7s
sign.p7s