• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл) (Код ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія)

Завершена

3 584 656.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 923.28 UAH
Номер: 2ae8020cff0f413fa6fb3292ff775c28
Внутрішній номер закупівлі: 13503798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-29-009833-c   
Замовник: Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
Контактна особа: Петруша Артем Генадійович +380958660733 a.petrusha@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 584 656.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 17 923.28 UAH
Період уточнення: 29.12.2021 15:49 - 11.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 29.12.2021 15:49 - 21.01.2022 12:00
Аукціон: 24.01.2022 14:34 - 24.01.2022 15:15
Період кваліфікації: 24.01.2022 15:15 - 26.01.2022 08:36
Період завантаження договору: 26.01.2022 08:36 - 15.02.2022 08:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл) (Код ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 600000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 42600, Україна, Сумська область, Місце надання послуг: територія населених пунктів Тростянецької міської територіальної громади: м. Тростянець Вуличне освітлення вул.8 Березня Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Раїси Кириченко Вуличне освітлення вул. Б.Хмельницького Вуличне освітлення вул. Вишнева Вуличне освітлення вул. Гаївська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Єсєніна Вуличне освітлення вул. Жовтнева Вуличне освітлення вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Луніна Вуличне освітлення вул. Локомотивна Вуличне освітлення вул. Машинобудівна Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Набережна Вуличне освітлення вул. Нескучанська Вуличне освітлення вул. Пам’яті Вуличне освітлення вул. К.Скрябіна Вуличне освітлення вул. Підлісна Вуличне освітлення вул. Руднєва Вуличне освітлення вул. Супруна Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Гурського Вуличне освітлення вул. Вознесенська Вуличне освітлення вул. Ювілейна Вуличне освітлення вул. Братська Вуличне освітлення вул. В.Великого Вуличне освітлення вул. Комунальна Вуличне освітлення вул. Пролетарська Вуличне освітлення вул. Лермонтова, вул. Зарічна, вул. Маяковського, вул. Чайковського, вул. Абрикосова, вул. Чкалова, вул. Грушевського, вул. Козацька, вул. Маршала Рибалка, вул. Короленка, вул. Островського, вул .Боєва, вул. Арсенія Мельника, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Дачна, вул. Олімпійська, вул. Озерянка, вул. Механізаторів, вул. Макаренка, провул. Калиновий, вул. Калинова, вул. Космонавтів, вул. Ярослава Мудрого, вул. Радіщева, провул. Пантелеймона Куліша, вул. Ірини Ярмош, вул. Гоголя, вул. Глінки, вул. Радомлянська, вул. Руднєва, вул. Мічуріна, провул. Радомлянський, вул. Славгородська, вул. Локомотивна, вул. Новоселівка, вул. Нахімова, вул. Олексія Братушка, провул. Лозовий, вул. Разіна, вул. Садова, вул. Весела, вул. Підлісна, вул. Лугова, вул. Зелена, вул. Смородинська, провул. Зелений, вул. Ягідна. Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Благовіщенська-Набережна-О.Братушки Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Вознесенська-Грушевського-Л.Татаренка с. Мартинівка Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Миру, вул. Охтирська, вул. Лосівська с. Буймер Вуличне освітлення вул. Бондарівська, вул. 40 років Перемоги, вул. Вишнева, вул. Мічуріна, вул. Лісна, вул. Зелена, вул. Миру с. Станова Вуличне освітлення вул. Промислова, вул. Соборна, вул. Щастя, вул. Польова, вул. Слави, вул. Шевченка, вул. Центральна, вул. Сонячна, вул. 9-го Травня, вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Лебединська, вул. Зелена с. Білка Вуличне освітлення вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. Соборна, вул. Шкільна, вул. Ткаченко, вул. Першотравнева, вул. Сумська, вул. Соборна, вул. Лугова, вул. Озерна, вул. Зарічна, вул. 8-го Березня, вул. Озерна, вул. Лугова, вул. Заводська, вул. Жовтнева, вул. Підгірна, вул. Садова с. Олексине Вуличне освітлення вул. В. Куца, вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. В.Куца с. Вишневе Вуличне освітлення вул. Молодіжна с. Микитівка Вуличне освітлення вул. Перемоги, вул. Залізнична, вул. Лісна, вул. Зелена Роща с.Криничне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Чапаєва, вул. Польова, вул. Братська, вул. Півненко, вул. Соснова, вул. Механізаторів с. Печини Вуличне освітлення, вул. Шкільна, вул. Центральна, вул. Зарічна, вул. Масловка, вул. Вишнева с. Семереньки Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Сумська, вул. Вишнева, вул. Зелена, вул. Садова с. Поляне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Миру, вул. Будівельна, вул. Весняна, вул. Абрикосова, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Зарічна, вул. Славгородська, вул. Весняна с. Дернове Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Зелена, вул. Лісна с. Крамчанка Вуличне освітлення вул.Першотравнева, вул. Зелена, вул. Сібірка Вуличне освітлення, вул. Гагаріна, вул. Мирна с. Солдатське Вуличне освітлення вул. Польова, вул. Лугова, вул. Ватутіна вул. Моті Гендіної Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Нижня Вуличне освітлення вул. Сумська, вул. Зелена, вул. Перемоги №1-11 Вуличне освітлення вул. Нова Вуличне освітлення вул. Харківська, вул. Перемоги № 19-28 с. Ницаха Вуличне освітлення вул. Миру, вул. Шкільна, вул. Партизанська, вул. Гвардійська, вул. Польова, вул. Садова с. Новоукраїнка Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Шевченко с. Люджа Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Гагаріна, вул. Завгородня, вул. Пушкіна, вул. Горького, вул. Лісна, пров. Горького, вул. Ватутіна, вул. Пушкіна, вул. Садова, вул. Чкалова с. Кам’янка Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Садова, вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Вокзальна Вуличне освітлення вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна Вуличне освітлення вул. Молодіжна, вул. Садова с. Кам’янецьке Вуличне освітлення вул. Ватутіна, вул. Привокзальна Вуличне освітлення вул. Шкільна, вул. Ватутіна, вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Партизанська, Місце надання послуг: територія населених пунктів Тростянецької міської територіальної громади: м. Тростянець Вуличне освітлення вул.8 Березня Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Раїси Кириченко Вуличне освітлення вул. Б.Хмельницького Вуличне освітлення вул. Вишнева Вуличне освітлення вул. Гаївська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Єсєніна Вуличне освітлення вул. Жовтнева Вуличне освітлення вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Луніна Вуличне освітлення вул. Локомотивна Вуличне освітлення вул. Машинобудівна Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Набережна Вуличне освітлення вул. Нескучанська Вуличне освітлення вул. Пам’яті Вуличне освітлення вул. К.Скрябіна Вуличне освітлення вул. Підлісна Вуличне освітлення вул. Руднєва Вуличне освітлення вул. Супруна Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Гурського Вуличне освітлення вул. Вознесенська Вуличне освітлення вул. Ювілейна Вуличне освітлення вул. Братська Вуличне освітлення вул. В.Великого Вуличне освітлення вул. Комунальна Вуличне освітлення вул. Пролетарська Вуличне освітлення вул. Лермонтова, вул. Зарічна, вул. Маяковського, вул. Чайковського, вул. Абрикосова, вул. Чкалова, вул. Грушевського, вул. Козацька, вул. Маршала Рибалка, вул. Короленка, вул. Островського, вул .Боєва, вул. Арсенія Мельника, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Дачна, вул. Олімпійська, вул. Озерянка, вул. Механізаторів, вул. Макаренка, провул. Калиновий, вул. Калинова, вул. Космонавтів, вул. Ярослава Мудрого, вул. Радіщева, провул. Пантелеймона Куліша, вул. Ірини Ярмош, вул. Гоголя, вул. Глінки, вул. Радомлянська, вул. Руднєва, вул. Мічуріна, провул. Радомлянський, вул. Славгородська, вул. Локомотивна, вул. Новоселівка, вул. Нахімова, вул. Олексія Братушка, провул. Лозовий, вул. Разіна, вул. Садова, вул. Весела, вул. Підлісна, вул. Лугова, вул. Зелена, вул. Смородинська, провул. Зелений, вул. Ягідна. Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Благовіщенська-Набережна-О.Братушки Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Вознесенська-Грушевського-Л.Татаренка с. Мартинівка Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Миру, вул. Охтирська, вул. Лосівська с. Буймер Вуличне освітлення вул. Бондарівська, вул. 40 років Перемоги, вул. Вишнева, вул. Мічуріна, вул. Лісна, вул. Зелена, вул. Миру с. Станова Вуличне освітлення вул. Промислова, вул. Соборна, вул. Щастя, вул. Польова, вул. Слави, вул. Шевченка, вул. Центральна, вул. Сонячна, вул. 9-го Травня, вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Лебединська, вул. Зелена с. Білка Вуличне освітлення вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. Соборна, вул. Шкільна, вул. Ткаченко, вул. Першотравнева, вул. Сумська, вул. Соборна, вул. Лугова, вул. Озерна, вул. Зарічна, вул. 8-го Березня, вул. Озерна, вул. Лугова, вул. Заводська, вул. Жовтнева, вул. Підгірна, вул. Садова с. Олексине Вуличне освітлення вул. В. Куца, вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. В.Куца с. Вишневе Вуличне освітлення вул. Молодіжна с. Микитівка Вуличне освітлення вул. Перемоги, вул. Залізнична, вул. Лісна, вул. Зелена Роща с.Криничне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Чапаєва, вул. Польова, вул. Братська, вул. Півненко, вул. Соснова, вул. Механізаторів с. Печини Вуличне освітлення, вул. Шкільна, вул. Центральна, вул. Зарічна, вул. Масловка, вул. Вишнева с. Семереньки Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Сумська, вул. Вишнева, вул. Зелена, вул. Садова с. Поляне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Миру, вул. Будівельна, вул. Весняна, вул. Абрикосова, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Зарічна, вул. Славгородська, вул. Весняна с. Дернове Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Зелена, вул. Лісна с. Крамчанка Вуличне освітлення вул.Першотравнева, вул. Зелена, вул. Сібірка Вуличне освітлення, вул. Гагаріна, вул. Мирна с. Солдатське Вуличне освітлення вул. Польова, вул. Лугова, вул. Ватутіна вул. Моті Гендіної Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Нижня Вуличне освітлення вул. Сумська, вул. Зелена, вул. Перемоги №1-11 Вуличне освітлення вул. Нова Вуличне освітлення вул. Харківська, вул. Перемоги № 19-28 с. Ницаха Вуличне освітлення вул. Миру, вул. Шкільна, вул. Партизанська, вул. Гвардійська, вул. Польова, вул. Садова с. Новоукраїнка Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Шевченко с. Люджа Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Гагаріна, вул. Завгородня, вул. Пушкіна, вул. Горького, вул. Лісна, пров. Горького, вул. Ватутіна, вул. Пушкіна, вул. Садова, вул. Чкалова с. Кам’янка Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Садова, вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Вокзальна Вуличне освітлення вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна Вуличне освітлення вул. Молодіжна, вул. Садова с. Кам’янецьке Вуличне освітлення вул. Ватутіна, вул. Привокзальна Вуличне освітлення вул. Шкільна, вул. Ватутіна, вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Партизанська Кількість/обсяг поставки товарів: 600 000 кВт/год. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"

Оскарження: 26.01.2022 08:36 - 06.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 3 225 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 171 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2022 08:36
Відповіді на вимоги 10
Документи 75
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
Початкова пропозиція 3 276 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 189 599.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 75
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОПРОД СЕРВІС"
Початкова пропозиція 3 304 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 224 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 3 348 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 225 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 106
Скарги 0
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Початкова пропозиція 3 352 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 225 598.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 77
Скарги 0

Контракти

Номер: a89808c5b5b24e6f9591a1ab9dffeaf8
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-29-009833-c-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
Номер договору: 9/2
Сума договору: 362 413.73 UAH з ПДВ
Сума договору: 302 011.44 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 09.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 9-2.pdf
pdf
Додатки до договору 9-2.pdf
pdf
Додаткова угода _1.pdf
pdf
Додаткова угода _2.pdf
pdf
Додаткова угода _3.pdf
pdf
Додаткова угода _4.pdf
pdf
Додаткова угода _5 від 30.12.2022.pdf
p7s
sign.p7s