-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл) (Код ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія)
362 413.73
UAH з ПДВ
Номер:
a89808c5b5b24e6f9591a1ab9dffeaf8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-29-009833-c-a1
Замовник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Контактна особа:
Петруша Артем Генадійович +380958660733 a.petrusha@i.ua
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Леоніда Татаренка, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
ТОВ "Євроенерготрейд" +380674704490 igc.irinal@gmail.com
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Надпільна,261, оф.7
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
9/2
Дата підписання:
09.02.2022 00:00
Період дії договору:
10.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
362 413.73 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 402.29 UAH)
Оплачено:
362 413.73 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 402.29 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл) (Код ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія)
Кількість
65257 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
42600, Україна, Сумська область, Місце надання послуг: територія населених пунктів Тростянецької міської територіальної громади: м. Тростянець Вуличне освітлення вул.8 Березня Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Раїси Кириченко Вуличне освітлення вул. Б.Хмельницького Вуличне освітлення вул. Вишнева Вуличне освітлення вул. Гаївська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Єсєніна Вуличне освітлення вул. Жовтнева Вуличне освітлення вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Луніна Вуличне освітлення вул. Локомотивна Вуличне освітлення вул. Машинобудівна Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Набережна Вуличне освітлення вул. Нескучанська Вуличне освітлення вул. Пам’яті Вуличне освітлення вул. К.Скрябіна Вуличне освітлення вул. Підлісна Вуличне освітлення вул. Руднєва Вуличне освітлення вул. Супруна Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Гурського Вуличне освітлення вул. Вознесенська Вуличне освітлення вул. Ювілейна Вуличне освітлення вул. Братська Вуличне освітлення вул. В.Великого Вуличне освітлення вул. Комунальна Вуличне освітлення вул. Пролетарська Вуличне освітлення вул. Лермонтова, вул. Зарічна, вул. Маяковського, вул. Чайковського, вул. Абрикосова, вул. Чкалова, вул. Грушевського, вул. Козацька, вул. Маршала Рибалка, вул. Короленка, вул. Островського, вул .Боєва, вул. Арсенія Мельника, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Дачна, вул. Олімпійська, вул. Озерянка, вул. Механізаторів, вул. Макаренка, провул. Калиновий, вул. Калинова, вул. Космонавтів, вул. Ярослава Мудрого, вул. Радіщева, провул. Пантелеймона Куліша, вул. Ірини Ярмош, вул. Гоголя, вул. Глінки, вул. Радомлянська, вул. Руднєва, вул. Мічуріна, провул. Радомлянський, вул. Славгородська, вул. Локомотивна, вул. Новоселівка, вул. Нахімова, вул. Олексія Братушка, провул. Лозовий, вул. Разіна, вул. Садова, вул. Весела, вул. Підлісна, вул. Лугова, вул. Зелена, вул. Смородинська, провул. Зелений, вул. Ягідна. Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Благовіщенська-Набережна-О.Братушки Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Вознесенська-Грушевського-Л.Татаренка с. Мартинівка Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Миру, вул. Охтирська, вул. Лосівська с. Буймер Вуличне освітлення вул. Бондарівська, вул. 40 років Перемоги, вул. Вишнева, вул. Мічуріна, вул. Лісна, вул. Зелена, вул. Миру с. Станова Вуличне освітлення вул. Промислова, вул. Соборна, вул. Щастя, вул. Польова, вул. Слави, вул. Шевченка, вул. Центральна, вул. Сонячна, вул. 9-го Травня, вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Лебединська, вул. Зелена с. Білка Вуличне освітлення вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. Соборна, вул. Шкільна, вул. Ткаченко, вул. Першотравнева, вул. Сумська, вул. Соборна, вул. Лугова, вул. Озерна, вул. Зарічна, вул. 8-го Березня, вул. Озерна, вул. Лугова, вул. Заводська, вул. Жовтнева, вул. Підгірна, вул. Садова с. Олексине Вуличне освітлення вул. В. Куца, вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. В.Куца с. Вишневе Вуличне освітлення вул. Молодіжна с. Микитівка Вуличне освітлення вул. Перемоги, вул. Залізнична, вул. Лісна, вул. Зелена Роща с.Криничне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Чапаєва, вул. Польова, вул. Братська, вул. Півненко, вул. Соснова, вул. Механізаторів с. Печини Вуличне освітлення, вул. Шкільна, вул. Центральна, вул. Зарічна, вул. Масловка, вул. Вишнева с. Семереньки Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Сумська, вул. Вишнева, вул. Зелена, вул. Садова с. Поляне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Миру, вул. Будівельна, вул. Весняна, вул. Абрикосова, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Зарічна, вул. Славгородська, вул. Весняна с. Дернове Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Зелена, вул. Лісна с. Крамчанка Вуличне освітлення вул.Першотравнева, вул. Зелена, вул. Сібірка Вуличне освітлення, вул. Гагаріна, вул. Мирна с. Солдатське Вуличне освітлення вул. Польова, вул. Лугова, вул. Ватутіна вул. Моті Гендіної Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Нижня Вуличне освітлення вул. Сумська, вул. Зелена, вул. Перемоги №1-11 Вуличне освітлення вул. Нова Вуличне освітлення вул. Харківська, вул. Перемоги № 19-28 с. Ницаха Вуличне освітлення вул. Миру, вул. Шкільна, вул. Партизанська, вул. Гвардійська, вул. Польова, вул. Садова с. Новоукраїнка Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Шевченко с. Люджа Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Гагаріна, вул. Завгородня, вул. Пушкіна, вул. Горького, вул. Лісна, пров. Горького, вул. Ватутіна, вул. Пушкіна, вул. Садова, вул. Чкалова с. Кам’янка Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Садова, вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Вокзальна Вуличне освітлення вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна Вуличне освітлення вул. Молодіжна, вул. Садова с. Кам’янецьке Вуличне освітлення вул. Ватутіна, вул. Привокзальна Вуличне освітлення вул. Шкільна, вул. Ватутіна, вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Партизанська, Місце надання послуг: територія населених пунктів Тростянецької міської територіальної громади: м. Тростянець Вуличне освітлення вул.8 Березня Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Раїси Кириченко Вуличне освітлення вул. Б.Хмельницького Вуличне освітлення вул. Вишнева Вуличне освітлення вул. Гаївська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Благовіщенська Вуличне освітлення вул. Єсєніна Вуличне освітлення вул. Жовтнева Вуличне освітлення вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Кеніга Вуличне освітлення вул. Луніна Вуличне освітлення вул. Локомотивна Вуличне освітлення вул. Машинобудівна Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Миру Вуличне освітлення вул. Набережна Вуличне освітлення вул. Нескучанська Вуличне освітлення вул. Пам’яті Вуличне освітлення вул. К.Скрябіна Вуличне освітлення вул. Підлісна Вуличне освітлення вул. Руднєва Вуличне освітлення вул. Супруна Вуличне освітлення вул. Л.Татаренка Вуличне освітлення вул. Гурського Вуличне освітлення вул. Вознесенська Вуличне освітлення вул. Ювілейна Вуличне освітлення вул. Братська Вуличне освітлення вул. В.Великого Вуличне освітлення вул. Комунальна Вуличне освітлення вул. Пролетарська Вуличне освітлення вул. Лермонтова, вул. Зарічна, вул. Маяковського, вул. Чайковського, вул. Абрикосова, вул. Чкалова, вул. Грушевського, вул. Козацька, вул. Маршала Рибалка, вул. Короленка, вул. Островського, вул .Боєва, вул. Арсенія Мельника, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Дачна, вул. Олімпійська, вул. Озерянка, вул. Механізаторів, вул. Макаренка, провул. Калиновий, вул. Калинова, вул. Космонавтів, вул. Ярослава Мудрого, вул. Радіщева, провул. Пантелеймона Куліша, вул. Ірини Ярмош, вул. Гоголя, вул. Глінки, вул. Радомлянська, вул. Руднєва, вул. Мічуріна, провул. Радомлянський, вул. Славгородська, вул. Локомотивна, вул. Новоселівка, вул. Нахімова, вул. Олексія Братушка, провул. Лозовий, вул. Разіна, вул. Садова, вул. Весела, вул. Підлісна, вул. Лугова, вул. Зелена, вул. Смородинська, провул. Зелений, вул. Ягідна. Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Благовіщенська-Набережна-О.Братушки Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Вознесенська-Грушевського-Л.Татаренка с. Мартинівка Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Миру, вул. Охтирська, вул. Лосівська с. Буймер Вуличне освітлення вул. Бондарівська, вул. 40 років Перемоги, вул. Вишнева, вул. Мічуріна, вул. Лісна, вул. Зелена, вул. Миру с. Станова Вуличне освітлення вул. Промислова, вул. Соборна, вул. Щастя, вул. Польова, вул. Слави, вул. Шевченка, вул. Центральна, вул. Сонячна, вул. 9-го Травня, вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Лебединська, вул. Зелена с. Білка Вуличне освітлення вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. Соборна, вул. Шкільна, вул. Ткаченко, вул. Першотравнева, вул. Сумська, вул. Соборна, вул. Лугова, вул. Озерна, вул. Зарічна, вул. 8-го Березня, вул. Озерна, вул. Лугова, вул. Заводська, вул. Жовтнева, вул. Підгірна, вул. Садова с. Олексине Вуличне освітлення вул. В. Куца, вул. Першотравнева, вул. Партизанська, вул. В.Куца с. Вишневе Вуличне освітлення вул. Молодіжна с. Микитівка Вуличне освітлення вул. Перемоги, вул. Залізнична, вул. Лісна, вул. Зелена Роща с.Криничне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Чапаєва, вул. Польова, вул. Братська, вул. Півненко, вул. Соснова, вул. Механізаторів с. Печини Вуличне освітлення, вул. Шкільна, вул. Центральна, вул. Зарічна, вул. Масловка, вул. Вишнева с. Семереньки Вуличне освітлення вул. Гагаріна, вул. Сумська, вул. Вишнева, вул. Зелена, вул. Садова с. Поляне Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Миру, вул. Будівельна, вул. Весняна, вул. Абрикосова, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Зарічна, вул. Славгородська, вул. Весняна с. Дернове Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Зелена, вул. Лісна с. Крамчанка Вуличне освітлення вул.Першотравнева, вул. Зелена, вул. Сібірка Вуличне освітлення, вул. Гагаріна, вул. Мирна с. Солдатське Вуличне освітлення вул. Польова, вул. Лугова, вул. Ватутіна вул. Моті Гендіної Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Нижня Вуличне освітлення вул. Сумська, вул. Зелена, вул. Перемоги №1-11 Вуличне освітлення вул. Нова Вуличне освітлення вул. Харківська, вул. Перемоги № 19-28 с. Ницаха Вуличне освітлення вул. Миру, вул. Шкільна, вул. Партизанська, вул. Гвардійська, вул. Польова, вул. Садова с. Новоукраїнка Вуличне освітлення вул. Лугова, вул. Шевченко с. Люджа Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Гагаріна, вул. Завгородня, вул. Пушкіна, вул. Горького, вул. Лісна, пров. Горького, вул. Ватутіна, вул. Пушкіна, вул. Садова, вул. Чкалова с. Кам’янка Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Садова, вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна, вул. Вокзальна Вуличне освітлення вул. Гагаріна Вуличне освітлення вул. Центральна Вуличне освітлення вул. Молодіжна, вул. Садова с. Кам’янецьке Вуличне освітлення вул. Ватутіна, вул. Привокзальна Вуличне освітлення вул. Шкільна, вул. Ватутіна, вул. Зарічна Вуличне освітлення вул. Зарічна, вул. Партизанська Кількість/обсяг поставки товарів: 600 000 кВт/год.
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ed977bb3cebe47a189dea0531832f667
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару, та зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0a1aa2390e64497490782996182b5b04
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягу закупівлі в зв'язку зі збільшенням ціни за одиницю товару.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
968cba94da5e4e7bbe49c75073467827
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі в зв'язку зі зміною ціни за одиницю товару в бік збільшення.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4cfd5363a017497ca5a6c444020ce397
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі в зв'язку зі зміною ціни за одиницю товару в бік збільшення
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
19.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
66d1cd8751fe4162a1519848f472d46e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано