-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг оператора системи на її передачу та розподіл) (Код ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-12-29-009833-c
Завершена
3 584 656.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 923.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 923.28 UAH
Період уточнення:
29.12.2021 15:49 - 11.01.2022 00:00
Відповідь надана
площадки вимірювання
Номер:
c88a72fd04344f0e8d931f3ed3d586d5
Дата опублікування:
06.01.2022 18:01
Опис:
Доброго дня! До якої з груп площадок вимірювання належать об'єкти електропостачання (А чи Б)?
Відповідь:
Доброго дня, група площадок вимірювання об'єктів електропостачання - Б
Дата відповіді:
13.01.2022 14:38
Відповідь надана
Номер:
bc152433364c4915bc525145b85e7364
Дата опублікування:
30.12.2021 15:33
Опис:
Доброго дня, шановний замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Доброго дня. так входить. Розподіл та постачання електричної енергіїоголошені одним предметом закупівлі.
Дата відповіді:
05.01.2022 13:34